Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe

3 kwietnia w Złejwsi Małej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy  1 kwietnia wygrali w swoich kategoriach zawody miejskie.

Do zawodów powiatowych zgłosiło się po 9 drużyn w każdej kategorii wiekowej. Reprezentacja SP2 na Mistrzostwach Powiatu zaprezentowała się bardzo dobrze, zdobywając łącznie 6 medali.

W kategorii dziewcząt rocznik 2008 w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy III miejsce. Skład drużyny: Patrycja Wantowska, Alicja Ordon, Maja Górska, Martyna Werner, Antonina Wojciechowska, Zuzanna Gładkowska, Julia Klawińska.

W kategorii dziewcząt rocznik 2008 w klasyfikacji indywidualnej III miejsce zdobyła Patrycja Wantowska.

W kategorii chłopców rocznik 2008 w klasyfikacji indywidualnej III miejsce zdobył Michał Obermueller.

W kategorii dziewcząt rocznik 2006-2007 w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce. Dziewczęta pobiegły w następującym składzie: Julia Ziółkowska, Oliwia Ziółkowska, Klaudia Górzyńska, Kimberly Szczypińska, Jagoda Stodulska, Jagoda Machalewska.

W kategorii dziewcząt rocznik 2006-2007 w klasyfikacji indywidualnej III miejsce zdobyła Julia Ziółkowska. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie dziewczęta są z rocznika 2007 i w rywalizacji ze starszymi o rok koleżankami wywalczyły tak wysokie miejsca.

W kategorii chłopców rocznik 2006-2007 w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce. Chłopcy pobiegli w następującym składzie: Dominik Zieliński, Kordian Zieliński, Mateusz Kuczma, Radosław Graczkowski, Eryk Szczygieł, Dawid Hapkie.

Serdeczne gratulacje dla naszych medalistów. Dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Autor: Małgorzata Sadzikowska i Mariusz Bogalecki