Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

WALENTYNKI w SP2

Drodzy uczniowie! Koleżanki i koledzy! Zbliżają się Walentynki!

Nie możemy się spotkać stacjonarnie – ale dla chcącego nic trudnego! – poświętujemy zdalnie.

14 lutego zadziała Poczta Walentynkowa, którą obsługiwać będą członkowie Samorządu Uczniowskiego – przewodnicząca – Alicja Ordon oraz Martyna Werner, Oliwia Machaj i Andrzej Łęgowski.

Na stronie internetowej szkoły przedstawiamy 4 propozycje kartek walentynkowych, które możecie sobie wybrać.

Jeśli chcesz wysłać wyznać uczucie lub przesłać po prostu miłe słowa, możesz to zrobić w następujący sposób:

1. Na stronie internetowej wybierasz propozycję kartki 1, 2,3 lub 4.
  2. Do piątku (11 lutego) wysyłasz przez Teams wiadomość do jednego z członków SU, w której podajesz numer kartki i do kogo ma być wysłana kartka. W wiadomości piszesz także imię swojej wybranki/wybranka oraz swój podpis – czy ma to być Twoje imię, czy imię i nazwisko, czy napis Twój Walenty lub Twoja Walentynka – jeśli ma to być wyznanie anonimowe.
  3. Członkowie Samorządu Uczniowskiego w Waszym imieniu wyślą te kartki do adresatów w Walentynki (w poniedziałek) 14 lutego.
  4. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Autor: M.Więcławska i A.Kielak