Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Wszystkie przekazane dla potrzebujących z Ukrainy dary- środki higieniczne, baterie, powerbanki, latarki, pampersy, żywność ,  konserwy, koce  zostały wczoraj dostarczone do  CHOK-u. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, przyjaciołom szkoły za pomoc i dary. Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły za włączenie się w akcję. Dziękujemy uczniom klasy Va i członkom Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu za pomoc w  segregowaniu pakowaniu i  zaklejaniu  paczek! Dziękujemy uczniom klasy VIa,  za pomoc w załadunku auta. Dziękujemy panom z OSIT-u za przewiezienie paczek. Dziękujemy Rodzicom za dostarczenie kartonów i przewiezienie części darów. Dziękujemy wszystkim osobom, które w najdrobniejszy choćby sposób wsparły naszą akcję.

Naprawdę otworzyliście swoje serca - za co jeszcze raz

bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY

Autor: Maria Więcławska