WYPRAWKA SZKOLNA DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Zestaw podręczników i ćwiczeń uczniowie klas pierwszych otrzymają bezpłatnie  4 września. Do zakupienia zostaje tylko podręcznik do religii.

Przygotowanie wyprawki szkolnej dla pierwszoklasisty. Na liście powinny znaleźć się:

*zeszyty w kratkę  16-kartkowe x 3,

*zeszyty w 3 linie x3,

*wyposażony piórnik:

2  ołówki HB, kredki ołówkowe,  gumka, temperówka, nożyczki, klej w sztyfcie, linijka,

*Teczka na gumkę,

*Teczka sztywna ,tzw. plastyczna ,w której znajdą się:

-blok techniczny biały i kolorowy A4,

-blok plastyczny biały i  kolorowy A4,

-plastikowy kubek lub pojemnik na wodę, pędzle-mały i większy, farby plakatowe,

-kredki pastelowe,

-wycinanki,

-plastelina,

*Worek gimnastyczny , a w nim obuwie na zmianę, koniecznie na białych gumowych spodach,

* strój na WF-biały T -shirt i ciemne spodenki,

*Strój galowy tzn. biała bluzka i spódnica czarna lub granatowa, koszula i czarne lub granatowe spodnie.

*Warto pamiętać, że zakupione przybory (nożyczki i gumkę także) i zeszyty należy starannie podpisać na zewnętrznej stronie okładki, by później nie było niepotrzebnych nieporozumień czy łez z powodu zagubienia czy podmiany szkolnych akcesoriów.

*Podręczniki , poza religią, dzieci otrzymają w szkole. Zamówimy też zeszyty do edukacji wczesnoszkolnej w linie i kratę w formacie A4.

*Pozostałe informacje na temat potrzebnych przyborów dla dziecka, ustalimy na pierwszym zebraniu wrześniowym.

Do zobaczenia we wrześniu wychowawcy klas I

Autor: K.Brodzka i E.Kot