Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 6 października 2023 w Złejwsi Małej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki oraz chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci – klasy 6 i młodsze.

Jechaliśmy zbierać doświadczenie w tego typu zawodach, a wróciliśmy z medalami! Chłopcy po emocjonującym biegu wywalczyli 3. miejsce i tym samym wrócili z brązowymi medalami. Dziewczęta również dały z siebie wszystko i zabrakło niewiele. Zajęły 4. miejsce i otarły się o podium.

Gratulacje dla wszystkich zawodników! Możecie być z siebie dumni!

Nasi reprezentanci:

ID – dziewczęta (klasy 4-6):

Badziąg Antonina, Lutek Zuzanna, Makuracka Julia, Szymańska Emilia, Maćkiewicz Oliwia, Jaworska Marcelina

ID – chłopcy (klasy 4-6):

Górzyński Bartosz, Orzech Sergio, Wantowski Michał, Ignaczak Eryk, Piotrowski Nikodem, Wiśniewski Daniel

Po powrocie udaliśmy się na obiecaną pizzę za podium:)

Autor: Artur Kielak