Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Mikołajkowy turniej tenisa stołowego!

W dniu 7 grudnia na zajęciach SKS dla chłopców klas VI-VIII SP2 rozegraliśmy turniej tenisa stołowego.

W rywalizacji udział wzięło 11 zawodników podzielonych na 2 grupy. Mecze rozegraliśmy każdy z każdym do wygrania 2 setów do 11 punktów.

Po 4 zawodników z grup awansowało do fazy pucharowej. Zwycięzcą całego turnieju został Sergio Orzech z klasy 6b, który nie przegrał nawet 1 seta! W finale spotkał się z kolegą z klasy Erykiem Ignaczakiem.

O 3 miejsce stanęli naprzeciw siebie uczniowie klasy 8a - Wiktor Latuszek i Kajetan Juchtowski. Po wyrównanej i zaciętej grze górą był Kajetan wygrywając 2:0.

Gratulacje dla zwycięzcy oraz wszystkich uczestników (poza w/w): Bartosz Górzyński 6b, Nikodem Piotrowski 6b, Kacper Krauze 6b, Adam Wasilewski 6b, Adam Śmigielski 7b, Miłosz Dądalski 7b, Filip Neumann 7b.

Najlepsza trójka turnieju otrzymała pamiątkowe puchary.

Dziękujemy za sportową atmosferę i do zobaczenia!

Autor: Artur Kielak