Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

III Miejsce w Mistrzostwach Powiatu Toruńskiego w Piłce Ręcznej

23 stycznia 2024 w Lubiczu Górnym rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły jako Mistrz Chełmży wzięła udział   w w/w zawodach.

W fazie grupowej przegraliśmy z  Łysomicami 1 : 2 , następnie pokonaliśmy Grzywnę 6 : 3 oraz Obrowo 4 : 1. w półfinale ulegliśmy Łubiance 3 : 5 . W walce o III miejsce pokonaliśmy Lubicz Górny 3 : 0.

W reprezentacji SP 2 zagrali : Attilio Orzech, Sergio Orzech, Daniel Wiśniewski, Adam Wasilewski, Michał Zwiejski, Michał Wantowski, Szymon Mądrzejewski, Kacper Joeck, Akan Urbański, Bartosz Górzyński, Mateusz Loba.

Dla całej drużyny wielkie gratulacje, za bardzo dobry wynik, pełne zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Autor: Mariusz Bogalecki