Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Międzyszkolne Mistrzostwa Chełmży w skoku wzwyż

W dniu 8 lutego 2024 w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się I Międzyszkolne Mistrzostwa Chełmży w skoku wzwyż.
Nasi reprezentanci rywalizowali z rówieśnikami z roczników 2009/2010 (klasy VIII/VII) oraz 2011/2012 (klasy VI/V).
W kategorii dziewcząt młodszych I miejsce zdobyła Julia Makuracka (klasa VI). Tuż za podium uplasowała się Zuzanna Lutek (klasa V), która skoczyła tyle samo co zawodniczka z miejsca III, lecz potrzebowała jedną próbę więcej, by to osiągnąć. Tym samym ukończyła zawody na miejscu IV.
W kategorii dziewcząt starszych zajęliśmy II miejsce - Wiktoria Kopacz (klasa VII) oraz III miejsce - Nina Przybyszewska (klasa VII). Dziewczęta ex aequo zajęły te miejsca z koleżankami z SP5.
Chłopcy w obu kategoriach uplasowali się tuż za podium.
Gratulacje za walkę i sportowe emocje!
Podziękowania dla Szkoły podstawowej nr 5 za organizację i przebieg zawodów oraz słodki poczęstunek - pączki dla każdego uczestnika!

Autor: Artur Kielak