Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Mistrzostwa Chełmży w Futsalu

W dniu 15 marca 2024 w sali gimnastycznej SP5 rozegraliśmy Mistrzostwa Chełmży w Futsalu. Udział w turnieju wzięły reprezentacje dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - rocznik 2009 i młodsi w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Chłopcy po bardzo dobrej grze zajęli I miejsce zwyciężając 2:1 SP5 oraz 4:0 SP3. Tym samym wywalczyli awans na zawody powiatowe, które zostaną rozegrane 22 marca w Gronowie.
Dziewczęta uplasowały się na II miejscu z bilansem 1 wygranej 4:0 z SP3 i 1 porażki 0:3 z SP5.
Gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zawodów.
Dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji oraz życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek!
SP2 reprezentowali:
Dziewczęta: Aniela Loba, Nina Przybyszewska, Oliwia Machaj, Maja Kucharczyk, Lena Chętkowska, Martyna Kuchnik, Zofia Marchlik, Julia Witkowska, Anna Więcławska.
Chłopcy: Jarosław Adamek, Bartosz Wyrzykowski, Adrian Owczarczyk, Maksymilian Milewski, Mikołaj Siuta, Dominik Kurek, Kajetan Juchtowski, Jakub Dittmann, Hubert Roszak

Autor: Artur Kielak