Wtorek, 2024-04-30

Imieniny: Balladyny, Lilli

Drużynowe Biegi Przełajowe

W dniu 11.04.2024 na Stadionie Miejskim w Chełmży odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe. Rywalizacja toczyła się wśród dziewcząt i chłopców z chełmżyńskich szkół podstawowych.

Nasze dziewczęta kl. IV i młodsze wybiegały I Miejsce i tym samym będą reprezentować nas w zawodach powiatowych!

Na „złoto” pobiegły: Lena Walecka (4a), Klara Grabowska (3a), Agata Gajewska (3b), Alicja Mejger (3b), Aleksandra Saletnik (2b), Aleksandra Zielińska (3a), Monika Chojnacka (3a).

Dziewczęta z kl. VIII i młodsze również swój bieg ukończyły na I Miejscu!

Serdecznie gratulujemy! Dołączą do młodszych koleżanek na zawodach powiatowych.

W zwycięskiej drużynie pobiegły: Aniela Loba (7a), Julia Witkowska (7b), Wiktoria Kopacz (7b), Anna Więcławska (7b), Wiktoria Weronika Dybowska (7b), Oliwia Machaj (7a).

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Warto zaznaczyć, że pozostałe nasze reprezentacje zajęły odpowiednio II miejsce w swoich kategoriach:

dziewczęta klasy VI i młodsze: Agata Gajewska (5b), Julia Makuracka (6a), Oliwia Maćkiewicz (5a), Zuzanna Lutek (5b), Kinga Krasińska (5b), Emilia Muszytowska (5b), Judyta Szymańska (6b).

chłopcy klasy IV i młodsi: Nikodem Drumowicz (3a), Wojciech Widomski (3a), Karol Pohl (3b), Antoni Kaźmierczak (3b), Alan Sakowski (4b)

chłopcy klasy VI i młodsi: Daniel Wiśniewski (6b), Sergio Orzech (6b), Nikodem Piotrowski (6b), Bartosz Górzyński (6b), Eryk Ignaczak (6b), Michał Wantowski (6a)

chłopcy klasy VIII i młodsi: Jarosław Adamek (7a), Bartosz Wyrzykowski (7a), Patryk Podrójski (7a), Jakub Lewandowski (7a), Maksymilian Milewski (7b), Oliwier Zieliński (7b)

Brawa za emocje i sportową rywalizację!

Autor: Artur Kielak